Při provozování hry využíváme soubory cookie. Používáním stránek RedDragon vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. OK

Zobrazit mobilní navigaci

Trpaslická Gilda vs. Valar Morghulis – den první

První přepočet blogem nově sledované války slibuje napínavou přetahovanou o magickou nadvládu.

Dobrý den,

hlásím se Vám přímo z bojiště, kde proběhl první střet mezi Trpaslickou Gildou a Valar Morghulis. Jak všichni dobře víte první den je o velkém štěstí, především v začátcích věku, kdy si přece jen vojevůdce nemůže pořádně zabrouzdat ve STATS. Nejdříve mám pro Vás připravené rozhovory, které oba vojevůdci poskytli včera před bojem a v kterých se vyjadřují ke svým plánům a odhadům soupeře. Poté už je připraven souhrn dnešních bojů, s komentáři obou vojevůdců i naší redakce.

Trpaslická Gilda vs. Valar Morghulis
Mocnost
139 010 139 908
Rozloha
549 127 516 713
Síla
103 275 065 67 752 711
Zloději
testovací koberec testovací koberec
Magie
306/796 461/769
Trpaslická Gilda také nepodcenila magii a magicky bránili dokonce se čtyřmi gubernáty (dva džini, nekromant a elf), ovšem vzhledem k rozlohám to nebyla taková výhra jako u soupeře. Můj odhad ohledně magie se jen potvrdil. Valar Morghulis si chtěli pojistit magickou nadvládu hozením do magie tři gubernáty (džin, elf a nekromant), což se jim skvěle vydařilo a možná i díky tomu mohou děkovat, že na ně prošly pouhé dva útoky ze šesti.
Armáda
2/6 1/1
Přesně dle odhadu Trpaslická Gilda procpala jeden strojový útok do nepřátelského džina, bohužel však bez valného štěstí na specky. Gildu navíc musí mrzet velký počet neprošlých útoků, kterými mohli nabrat lehký náskok. Co je však velkým plusem Gildě a mínusem pro Valar Morghulis je počet mrtvých draků. Gilda jich ztratila 122, což je poměrně normální číslo v první den války a jistě mnoho z toho bylo v neprošlých útocích. Na druhé straně Valar Morghulis ztratila celých 274 draků, tedy více než jednonásobek. Jestli bude válka trvat delší čas, budou tyto draci Daenerys chybět.
Vojevůdci
Sai: No překvapili mě, že měli v magii tři guby a pokryli magicky skoro celou ali. Tj něco malo na ně prošlo, ale mohlo to být lepší. Podařilo se mi dostat kousek níž jejich džina, ale nic moc jsme mu neudělali, byť dostal stroje. Bran Stark: Dnešní přepočet nám tak nějak vyšel i nevyšel .. ubránili jsme utoky ,ale jelikož soupeř přehodil do 3 necromantu měl hodně síly na útok a prošli nám největšího mága.na druhou stranu jsme chytili 3/4 magie, koberec neprošel.. nám prošlo 1/2 magie ( meli 4 magy ) což jsem opravdu nečekal, poslane stroje se nám zasekli o obra.. ze zlodeju jsme posilali testovaci koberec ,kterej soupeř vykryl .taže nám prošla jen jedna podnecka s plnym efektem do obra.
Redakce
Z mého pohledu vcelku vyrovnaný přepočet. Jsem velmi zvědavá, co dnes vymyslí vojevůdci obou stran. Gilda má dnes pouze jednoho zloděje na celou desetičlennou alianci, ovšem tipuji, že o přepočtu tomu již tak nebude a onen malinkatý trpaslík bude přehazovat do hobita. Gilda má na své straně velké nekromaty, kteří jsou velkou vojenskou hrozbou pro soupeře. Valar Morghulis má na své straně stále silnou magii, která jim však zřejmě dlouho nevydrží, jelikož Gilda bude v útocích do jejich džina pokračovat.

Za RD Blog

April ONeilPro přidávání komentářů je potřeba se přihlásit