Při provozování hry využíváme soubory cookie. Používáním stránek RedDragon vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. OK

Zobrazit mobilní navigaci

Trpaslická Gilda vs. Valar Morghulis – den druhý

Armády Trpaslické Gildy a Valar Morghulis se střetli po druhé. Byla jsem přímo u toho a přináším Vám přímé zpravodajství o postupu vojsk Gildy.

Dobrý den čtenáři,

dnešním přepočtem naklonila Trpaslická gilda díky překvapivým změnám válku na svou stranu.

Trpaslická Gilda vs. Valar Morghulis
Mocnost
139 815 137 915
Rozloha
553 493 507 418
Síla
76 559 079 67 366 170
Zloději
MW - prošla Testovací koberec - něco prošlo bez výraznějšího efektu
Magie
389/577 309/473
Armáda
4/5 2/5
Vojevůdci
Sai: Včera jsme se rozhodli trocha přeházet rasy. Nechtěli jsme riskovat tahat to na jednoho zlodeje a trocha překvapit v obraně. Což se tak nějak napůl povedlo. Dále jsme chtěli opět chtěli srovnat magické síly nebo aspon ulevit magům a vojensky jsme opět provětrali jejich džina. Dnez už to bylo lepší, trocha nám nahrálo i to že hodili nekra do vojáka. Bran Stark: poslali jsme 5 útoků a prošli nám dva . Proč ? On se totiž Sai rozhodl udělat z nekra -enta .|to snad není možný ,že já vždy trefím spatnej cíl !!! zlodějsky jsme jim tam chtěli udělat vítr ,ale imppík špatně odhadl útoky Emotikona smile .. tím pádem pro nás nehezký přepočet . jediné + vidím v tom ,že jejich utočnej potenciál trochu oslabili o jednoho necromanta .
Redakce
Dnešní přepočet rozhodně pro Trpaslickou Gildu. Jak jsem předvídala hodili trpa do hobita a vykryli soupeřův zlodějský koberec. Posílili vojenskou obranu přehozením jednoho nekra do enta, na kterého jako jediného z jejich útočníků šli na dva útoky Valar Morghulis. Zlodějsky pozabíjeli nepřátelské mágy, které tím i částečně prokouzlili a navíc každého počastovali strojovým útok. Jejich džini se navíc dokázali ubránit soupeřovým mágům. Velmi svízelná situace pro Valar Morghulis, rapidně ztrácejí magickou převahu a vojensky se jim také nedaří, opět dnes ztratili jednonásobek více draků než soupeř. Důležité pro ně bude zmenšit nepřátelské útočníky, aby zamezili takovému velkému množství útoků do svých mágů. Není to však jediná možnost a zlodějský koberec také přichází v úvahu, především když nepřítel musí posílat vyvražďovačky mágů. Nic však není vyhráno ani prohráno.

Udrží si Gilda své postavení, které dnešním přepočtem získala, nebo Valar Morghulis prolomí soupeřovu obranu? Dozvíte se opět zítra v naší reportáži.

 Za RD Blog

April ONeilPro přidávání komentářů je potřeba se přihlásit