Při provozování hry využíváme soubory cookie. Používáním stránek RedDragon vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. OK

Zobrazit mobilní navigaci

Svobodné Hory vs NCIS – 4. přepočet

Boj pokračuje stejným tempem.

Dobrý večer čtenáři,

opět vás vítám z bojiště Svobodných Hor a NCIS. Dnes však jsem tu naposled. Nicméně neochudím vás o rozuzlení této války a hned jak bude podána kapitulace jedné ze stran, tak my budeme u toho. Ale zpět k dnešnímu přepočtu, který se nese v duchu předchozích.

Včera se mi svěřil imperátor NCIS

Moriaki, NCIS

Nechceme čekat, co vymyslí soupeř a musíme aktivně do něj. Zkusíme polehtat zatím nedotčený gub Lithak výpomocí zlodějů. Dále je třeba zmenšit jejich skřeta a opět se věnovat hobitům, pak třeba dojde i na mágy. Obranu zkusíme trošku otevřít a doufat, že soupeř toho moc nepošle.

 
Svobodné Hory vs. NCIS
Mocnost
100 490 101 833
Rozloha
351 361 372 585
Síla
52 529 489 47 410 852
Zloději
Betonovali Opíječky a sabotáže obranného systému do trpa.
Magie
Ubránili mágy a obránce. Ubránili mágy a obránce
Armáda
Úspěšně dobyli nekromanta, vampýra, a dva hobity. Úspěšně dobyli hobita a 2x trpaslíka Neúspěšně poslali útok na hobita a skřeta.
Redakce
Vyjádření impa: Tak dneska to moc úspěšné nebylo. Vrhli jsem se opět do útoku a zkusili jsme dobýt zatím neprokouzleného trpaslíka, k tomu skřeta a hobity. Bohužel prošli jen 3/5 (skřet zůstal ušetřen a pěkně jim narostl - to nás bude asi bolet). Zlodějsky byl soupeř opět zalezlý doma a my poslali 4 opíječky do trpa (měli být tři) a jednu sabotáž obraného systému do skřeta (měli být dvě) vše prošlo a mělo nějaký účinek. Magicky stále stejné .. my většinově prokouzlení - jen něco malinko ubránili vampa a džin a soupeř nějaké guby nedotčené. Soupeř nás dobyl 4x, oba velcí hobiti (už ale nemáme tak velké rozdíly v ali to je fajn), pak dostali útok naši současní útočníci nekro a vamp

Doufám, že jste s napětím sledovali tento boj. A brzy se s vámi opět setkám u další reportáže.

Vaše

April O’NeilPro přidávání komentářů je potřeba se přihlásit