Při provozování hry využíváme soubory cookie. Používáním stránek RedDragon vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. OK

Zobrazit mobilní navigaci

Svobodné Hory vs NCIS – 2. přepočet

Opět vás vítám naši čtenáři, dnes… 

Opět vás vítám naši čtenáři,

dnes proběhl druhý přepočet války mezi Svobodnými Horami a NCIS. NCIS se snaží zničit hobity Svobodných Hor, pro zlodějský koberec. Naproti tomu Svobodné Hory se snaží o zdecimování jediného nepřátelského džina.

Jaké měli včera plány NCIS?

Moriaki, NCIS

Když koukáme na soupeře tak si říkáme toto, určitě podrží opět dva mágy, kteří kryjí i dva guby. To by mohly být pro dnešní den obránci. Očekáváme trpa a elfa v obraně a skřeta s malým trpem v útoku. Zlodějsky včera asi čekali koberec a byli se vším doma. Jeden zloděj dostal sice sadu, ale myslím že první den to rozkliká každý. Čekáme, že dnes zkusí pár zlodějů i na nás, ale doma nechají stále tak 2/3 obou hobitů.
Po dlouhé diskuzi jsme se rozhodli sklopit většinu ali do zlodějů a zkusit to přes ně. Pravděpodobně riskneme full ven i vojensky. Vojáky budeme mít asi jen 2-3, zbytek zloději. Magicky dáme nutná kouzla na nekryté a kryté guby a mágy asi pro dnešek vynecháme. Máme zatím dvě varianty:
1) zkusit koberec – pomohl by nám kdyby prošel aspoň na půl ali, ale to bude těžké, vojensky asi jeden silnější útok na menšího trpa plus hobity, kde by měla být slabší obrana.
2)nebo VM plus opíječky a zkusit znovu dobít trpa když se nám to včera nepovedlo.

Uvidíme pro kterou variantu se rozhodneme a která bude nakonec ta správná.

2. přepočet
Svobodné Hory vs. NCIS
Mocnost
102 125 101 727
Rozloha
359 326 369 969
Síla
55 647 505 37 149 746
Zloději
Betonovali. Neúspěšný pokus o koberec,
Magie
Ubránili si mágy a obránce. Ubránili si mágy a obránce.
Armáda
Úspěšně dobyli džina, trpaslíka a hobita. Neúspěšně poslali útok na nekromanta. Úspěšně dobili 2x jednoho hobita a 1x druhého hobita. Neúspěšně poslali útok na jednoho hobita.
Redakce
Vyjádření impa: Tak druhý přepočet máme za sebou. Po včerejším našem kliku a síle, které jsme měli k dispozici a potom, jak jsem to poslal to dopadlo lépe než jsem čekal. Ano zkusili jsme koberec a ano neprošel.  To jsme si mysleli i večer, podle toho jak byla síla, že jsou znát ti nazacvičení generálové u hobitů jako prase, že by musela být obrovská haluz, aby to přes ty pravděpodobně půlené pakty prošlo. Už jsem ale byli s vojvodou líní to předělávat třeba na domky či opíječky a říkali si, že když bude štěstí... no to se nestalo ale nevadí. Povedlo se nám dobít opět hobity takže ty šance se zlodějsky rovnají s naším malým hobitem.

Máme za sebou první zlodějský koberec této války. A jsem přesvědčena, že nebyl poslední. Je nyní na Svobodných Horách aby zaskočili soupeře nepřipraveného a sami kontrolovali vlastním kobercem. Nebo budou raději zlodějsky betonovat a mezitím se snažit o vojenské zničení soupeře?

Zítra opět naviděnou

Vaše April O’NeilPro přidávání komentářů je potřeba se přihlásit