Krátké představení soupeřů před započetím jejich vzájemné války o TOP1.

Otherside vs Norsemen

 Dobrý večer přeji všem našim čtenářům

 Vaše nebojácná April se opět vydala na bitevní pole. Tentokrát Vám zprostředkuji exkluzivní válku na prvních příčkách statistik světa Rudého Draka. Na jedné straně se postaví všemi známá a respektovaná aliance Otherside pod taktovkou Zoidberga. Proti nim šikuje své síly aliance Norsemen. Norsemeni je aliance, která již je také zaběhnutá, ovšem až v současném věku kráčí od vítězství k vítězství. To jistě je zásluhou nikoho jiného než jejich nového vojevůdce Kubase, který dlouhé věky vedl k vítězstvím právě jejich soupeře Otherside. Jelikož Kubas stále kliká v OS, tak aliance Norsemen protivníkovi dala screen svých generálů. Boj tak bude veden s více otevřenými kartami než je běžné. Oba vojevůdci spolu kráčí již také nespočetná léta a bude velmi zajímavé sledovat, jak se s tím oba popasují.

 Co můžeme čekat? Z RD STATS Norsemenů lze vyčíst, že jejich taktika je založena na dvou rasách – entech a nekromantech. Otherside v minulých válkách použila velmi podobné taktiky, jen s velmi malými obměnami. Budou se oba sokové držet svých metod nebo se pokusí zaskočit protivníka s nějakou novinkou? Pokud bych si měla vsadit, tak bych dala svůj hlas Zoidbergovi, že se pokusí přijít s něčím novým. Nicméně valy stromů jistě očekávat můžeme stejně jako drtivé útoky nemrtvých.

 Jak vypadá situace v současné chvíli, kdy je čerstvě vyhlášená zelená válka?

 Otherside mají 12 gubernátů, naboostovaného džina, připraveného nekromanta na kouzlení a i dva hobiti dnes pomůžou s magií. Již dnes mají připravené dva zbrojící enty a zbytek aliance je připravena ve skřetech s rozestavěnými PZ. Norsemen bojují s 10 gubernáty. Také mají naboostovaného džina a druhý mág je též rasy džin, které první den doplní i dva hobiti. Zbytek aliance je bez velkého překvapení ve skřetech.

 Oba velitelé vojsk se podělili o krátkou zprávu než začnou drtivé boje.

 Zoidberg
Dobry den vsem na blogu. Jsem rad ze jsme se tu vsichni sesli u souboje o to, ve ktere alianci bude mit Kuba vetsi gubernat. Jak jiz nekteri bystrejsi jedinci urcite pochopili, Kubas ma guby na obou stranach. Proto jsme si vymenili screen genu. Pro Kubasa musely byt levely nasich obrancu neco jako sirky pro pyromana.
Hezkou zabavu preje Zoid

 Kubas
Hele, já na statě moc nejsem, myslim, že v Otherside už všem stejně cvakaj {{sht strachem, takže ani strašit je nemusim {{sml

 Doufám, že jste již stejně natěšení jako já na podívanou. Těšte se na zítra s reportáží z prvního válečného dne.

 Vaše
April O´Neil