Při provozování hry využíváme soubory cookie. Používáním stránek RedDragon vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. OK

Zobrazit mobilní navigaci

Otherside vs Heroes of Light – den třetí

Odpalování nepřátelských obydlí vládne podsvětím.

Dobrý večer,

jak jste jistě čekali, přináším vám dnešní zprávy z bojiště OS a HoL. Proběhl další vyrovnaný přepočet a misky vah jsou stále tam, kde začínaly. Oba velitelé se včera podělili o své plány.

Zoidberg:

Zkusíme něco ubránit. Izi by už mohl sundat lidi z magie.

Izi:

Co se soupeři asi honí hlavou?
Myslím, že očekávají od nás koberec. Testy pošleme určitě, ale koberec si ještě nechám projít hlavou. Přecijen, pokud ho čekají, tak poslat jej by mohlo dopadnout špatně. Máme tu neprokozlené lidi. Myslím, že jedáme do armády. Džiny do zlodějů a pošleme test koberec.

3. přepočet
Otherside vs. Heroes of Light
Mocnost
139,130 135,715
Rozloha
Získali jsme 11,631 pozemků. Získali jsme 12,830 pozemků.
Celkově máme 586,856 pozemků. Celkově máme 569,390 pozemků.
Síla
68,750,135 80,985,632
Zloději
Úspěšně na nás poslali 1x sabotáže do nekrů. Neprošli další sabotáže do dalších gubů a špionáže do entů. Úspěšně na nás poslali sabotáže do nekra a obra.
Magie
Celkem na nás bylo sesláno 400 ničivých kouzel, z nich 284 prošlo. Takže prošlo 71% kouzel. Celkem na nás bylo sesláno 665 ničivých kouzel, z nich 470 prošlo. Takže prošlo 70.6% kouzel.
Armáda
Bylo na nás vedeno 3 útok, z toho na nás 3× prošli. Ztratili jsme celkem 459,470 vojáků a celkem 189 draků. Bylo na nás vedeno 5 útok, z toho na nás 3× prošli. Ztratili jsme celkem 469,349 vojáků a celkem 150 draků.
Vojevůdci
Vzájemně si ničíme útok. Vypadá to na delší válku. Bez možnosti měnit během války rasy se průměrná doba válek prodlouží. Neznám nikoho, kdo má rád dlouhé války :( Ale nedá se nic dělat, budeme bojovat o každou píď hlíny :D Včera konečně hodili lidi do armády, tak snad se naše prokouzlování soupeře trošku zlepší. Uvidíme, co přinesou další přepočty... Poprvé za válku se nám povedlo získat víc hlíny než soupeř. Nakonec jsem se rozhodl jim nedovolit získat pozemkovou převahu a nahodili jsme lidi do armády. Dlouho jsem zvažoval koberec, ale přišlo mi, že jej budou čekat. Takže jsem nakonec poslal jen pár sabotáží domů skoro na jisto. Něco mi říkalo, že pokud budou čekat koberec, tak budou mít obranu i proti zlodějským testum. Předtuchy se vyplnili, jen měli větší obrany než jsem počítal a prošli jen 2 ze 4 sabotáží. Špionáže byli testy. V poslední chvíli jsem zmenil i strategii a namísto do mágů jsme šli vojensky do těch nekromantů. Nekromant je nehorší rasa na klik, tak jsem si řekl, že bych je mohl po včerejšku dorazit. I přesto, že z jednoho udělali mága. Z přepočtem jsem spokojen. Poznámka: Proč jim sakra spadlo 6 hospod??? To je nějaký vtip v randomu či co?

Sn_mek_obrazovky_10OS se snaží získat pozemkovou výhodu, ale stále se jim příliš nedaří. Oba soupeři si navzájem snaží zničit útočné gubernáty, jak vojensky, tak i zlodějsky. Přeci jen bude tato strategie zřejmě více účinná než dříve, když není možnost změnit enty do jiné, více útočné, rasy. Nicméně OS mají stále velkého obra a trpaslíka, zatímco HoL mají nahoře pouze lidi, které shodili z mágů do vojska. Magicky se situace začíná vyrovnávat, když mají obě aliance magicky aktivní jen džiny. Poměr padlých specek se začíná vyrovnávat, což je jeden z klíčů pro OS. Přesto, že většina gubernátů je ve vojácích, připadá mi, že pravé bitvy se vedou na polích magie a zlodějů. Ovšem i zlodějské akce dnes byly poměrně vyrovnané, aliance si navzájem pouze vyházely do povětří pár obytných domů. Jsem zvědava, co předvedou HoL v dalších dnech. Zatím se spíše zaměřovali na obranu a už by pomalu měli chystat také ofenzivnější akci. Ale je možné, že se také pokusí soupeře udolat urputnou obranou. OS však mají jistě ještě síly více než dost a teprve se začínají rozehřívat.

Zítra se na mě můžete opět těšit

Vaše April O´NeilPro přidávání komentářů je potřeba se přihlásit