Při provozování hry využíváme soubory cookie. Používáním stránek RedDragon vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. OK

Zobrazit mobilní navigaci

Otherside vs Heroes of Light – den sedmý

HoL ztrácí svou magickou převahu.

Krásný večer,

přináším vám opozděnou reportáž ze včerejšího pátečního přepočtu. Včera se válka překlenovala přes svojí polovinu a OS potvrzovali svoji vojenskou převahu.

Zoidberg:

Izi si asi všimnul, že se mu zmenšují džini :D Ráno mi psal něco o koberci. Asi nechce, abych ho poslal :D Tuším, že se zlodějsky hodně otevře a pošle spoustu mágovražd. Vojensky se pokusí dobít naše džiny.

Izi:

Magický beton.

7. přepočet
Otherside vs. Heroes of Light
Mocnost
143,780 132,231
Rozloha
Získali jsme 18,149 pozemků. Získali jsme 4,827 pozemků.
Celkově máme 608,147 pozemků. Celkově máme 549,801 pozemků.
Síla
68,083,845 61,645,633
Zloději
Byly na nás poslány 6x sabotáže, z toho 2x s nějakým účinkem. Nebyla na nás posláno žádná zlodějská akce.
Magie
Celkem na nás bylo sesláno 403 ničivých kouzel, z nich 329 prošlo. Takže prošlo 81.6% kouzel. Celkem na nás bylo sesláno 388 ničivých kouzel, z nich 147 prošlo. Takže prošlo 37.8% kouzel.
Armáda
Bylo na nás vedeno 3 útok, z toho na nás 1× prošli. Ztratili jsme celkem 432,278 vojáků a celkem 107 draků. Bylo na nás vedeno 5 útok, z toho na nás 5× prošli. Ztratili jsme celkem 207,180 vojáků a celkem 173 draků.
Vojevůdci
Dnešní přepočet zahýbal atmosférou v obou aliancích. Když jsem ve 12 vstal a zapnul počítač, na válečném foru bylo již 40 nových příspěvků. Způsobil to velký rozdíl v počtu prošlých útoků a v počtu prošlé magie. Abych byl přesnější: Otherside prošly všechny útoky, na ní prošel pouze jeden. Soupeř nahodil 4 mágy, skoro všude rozhodil ma pakty a magie neprošla skoro žádná. Ze strany Iziho ráno zaznívaly hlasy, že už má toho randomu dost a že by nejradši kapituloval, ovšem za brutální slevu. Nakonec mu to jeho spoluhráči vymluvili. Uvidíme. Třeba se blíží konec. Dnes jsem zvažoval kapitulaci. Na soupeže nám neprošel 10M útok na mága, což znamená, že mají obrany větší jak mi útok od jednoho útočníka. Nakonec mě spoluhráči přesvědčili, že budeme pokračovat. Soupeř má opravdu zničené útočníky. Obr soupeře má poměr 95 ostatní vojáci soupeře mají poměr 120-140. Což znamená že jsou zničení. I přesto že jsou o 50k větší mají stejnou sílu jak my. My jsme dnes pokryli skoro všechnu magii soupeře (průměrná průchodnost kolem 30%), takže klik bude dnes u nás pěkný. Povedlo se nám to tak, že jsme nahodili další 2 mágy na zase úkor vojáků. Takže je možné, že soupeř zase získá zítra o něco hlíny navíc, ale možná že ne. Protože obrany jsou stejné, né-li větší jak včera.

OS se podařilo opět zvětšit pozemkový náskok. Podařilo se jim projít všemi útoky co poslali do džinů HoL a sami ubránili většinu. HoL prorazili pouze jedním útokem. Stále však jim padá mnohem více speciálních budov. Dneska OS padlo 33 specek, zatímco HoL pouze 14. Dokážou však HoL udržet soupeře následující týden nebo budou stále klikači OS držet tak silnou vojenskou sílu.

Zítra vám přinesu přepočet dnešní a zítřejší

Vaše April O´NeilPro přidávání komentářů je potřeba se přihlásit