Při provozování hry využíváme soubory cookie. Používáním stránek RedDragon vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. OK

Zobrazit mobilní navigaci

Otherside vs Heroes of Light – den první

Nepřátelské armády se střetly. Kdo získal výhodu z prvního dne?

Dobrý večer naši čtenáři,

dnes vám přináším reportáž z prvního střetu věku aliancí Otherside a Heroes of Light. Než se však podíváme co nám přinesl střet, můžeme si přečíst úvahy obou imperátorů, kterými se zaobírali včera při plánování.

Izi:

Připravíme jim jen magický beton a spíš budeme v defenzívě a pozorovat.
Jediné co je zajímavé, je že nemají žádné hobity. Takže to možná naznačuje, že budeme mít víc prostoru pro zlodějinu.
Taktéž i mágů mají málo, ale za to poteciál u dalších ras klopit do magie tam je, takže uvidíme.

Zoidberg:

Nejdůležitější před válečným přepočtem je poslat nějaký vojenský útok. To splníme. Další důležitou věcí před přepočtem je poslat nějaké zloděje ven. Tam to bude horší. Neříkám, že nepošleme nic, ale Izi s nejvěrší pravděpodobní to naše nic u zlodějů ven uvidí{{smm Poslední důležitou částí je poslat nějakou magii. Tam si věříme, moji mágové dokážou, když mají dobrý den, poslat i 10 kouzel{{vct

Teď vážně. Izi ve válkách minulého věku dokázal první přepich soupeře vždy překvapit. Ať už to bylo proti KRčmě, Tomymu nebo DaD, pokaždé se ujal vedení. Vedení se mu skoro nikdy nepodařilo udržet. Doufám, že nezmění svůj styl{{sml Čekám buď magický beton minimálně entů nebo velkou ofenzívu.

A nyní bez dalších průtahů k přehledu přepočtu.

1. přepočet
Otherside vs. Heroes of Light
Mocnost
137,316 138,313
Rozloha
Získali jsme 4,974 pozemků. Získali jsme 4,680 pozemků.
Celkově máme 578,817 pozemků. Celkově máme 583,222 pozemků.
Síla
115,824,558 97,969,460
Zloději
Prošlo na nás 2x VM Žádná návštěva
Magie
Celkem na nás bylo sesláno 850 ničivých kouzel, z nich 206 prošlo. Takže prošlo 24.2% kouzel. Celkem na nás bylo sesláno 1,001 ničivých kouzel, z nich 527 prošlo. Takže prošlo 52.6% kouzel.
Armáda
Bylo na nás vedeno 2 útok, z toho na nás 1× prošli. Ztratili jsme celkem 279,909 vojáků a celkem 150 draků. Bylo na nás vedeno 7 útok, z toho na nás 1× prošli. Ztratili jsme celkem 514,892 vojáků a celkem 261 draků.
Vojevůdci
Dnešní přepočet vidím jako velkou plichtu s malým rozdílem v tom, že jsme udělali větší magický beton, prošlo na nás míň kouzel. Tím pádem nám spadlo méně specek atd. Poslali jsme poměrně hodně testů, naštěstí se nikomu nic nestalo{{sml Ubránili jsme 1 silný útok, takže uff první obránce je zaučený{{sml Při překonávání magických paktů se dobře zaučili i mágové. Dnešní přepočet měli v rukou mágové na obou stranách. U soupeře větší úspěšnost s ohledem na průchodnost magie. Za nás mě merzí nevyužitá předtcuha o nízké zlodějské obraně soupeře, ale vsadil jsem raději na jistotu. Vojensky je to pro nás spíše úspěch. Pokryli jsme jim 6/7 útoků kde díky tomu došlo k pěknému zaškolení genů. Od soupeře jsem očekával, že budou hrát tipickou TOP strategii ve stylu nebát se magie a snadno je tak prokouzlíme. Teď už je jasné proč mají v první war rasy tak náročné na klik.

Přepočet dopadl poměrně vyrovnaně. OS se pokusili vytestovat soupeře, což jim moc nevyšlo, na druhou stranu však ubránili hodně magie, díky zřejmě až 6 gubům (HoL měli jen 4 guby v magii) v magické obraně. To jim dává výhodu do dalších dnů, jelikož dnes spotřebují méně tahů. A o to půjde. Ovšem HoL si zacvičili generály obránce, což jim dává výhodu do vojenské obrany, přesně to c proti OS budou potřebovat. Nicméně se domnívám, že úspěšná magická obrana OS jim dala menší výhodu v podobě tahů. Není to však to co by jim dalo eso do ruky.

Zítra opět naviděnou

Vaše April O’NeilPro přidávání komentářů je potřeba se přihlásit