Při provozování hry využíváme soubory cookie. Používáním stránek RedDragon vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. OK

Zobrazit mobilní navigaci

Otherside vs Heroes of Light – den druhý

Vítězství entů

Dobrý večer,

druhý střet proběhl. Armády se opět srazily a u entů HoL proběhly krvavé bitvy. Jaké byly plány jednotlivých vojevůdců na získání převahy ve válce?

Izi:

Plány na dnešek budou určitě zlodějské testy a likvidace mágů soupeře.

Zoidberg:

Zkusíme soupeři sebrat víc hlíny než oni nám :D

 

Oběma se plány vydařily. Přesto na jedné straně zaznívají nespokojené hlasy.

2. přepočet
Otherside vs. Heroes of Light
Mocnost
138,514 135,554
Rozloha
Získali jsme 14,532 pozemků. Získali jsme 9,138 pozemků.
Celkově máme 584,705 pozemků. Celkově máme 569,146pozemků.
Síla
99,693,141 68,507,023
Zloději
Prošlo na nás celkově 10 akcí z 10, v tom hodně sabotáží a nějaké to mv Prošlo na nás 5 akcí z 5.
Magie
Celkem na nás bylo sesláno 615 ničivých kouzel, z nich 615 prošlo. Celkem na nás bylo sesláno 653 ničivých kouzel, z nich 394 prošlo.
Armáda
Bylo na nás vedeno 2 útok, z toho na nás 2× prošli. Bylo na nás vedeno 10 útok, z toho na nás 6× prošli..
Vojevůdci
Šli jsme full ven. Chtěli jsme soupeře překvapit. Těžko mohl čekat, že obránci s poměrama skoro 400 budou klikat{{sml Všechny 4 neprošlé útoky do entů byly o randomu. Ten první byl dokonce silnější než obrana. Na druhou stranu můžeme být rádi, že Izi poslal jen 2 útoky. Zlodějsky nás vytestoval, ale nemám z toho strach. 6ky s novým labem jsou luxusní{{smm Co se týče našich spadlých specek, mohlo to být horší. Mohl všem spadnout průsek{{sml I přez ztrátu hlíny se nám povedlo všechno co jsme chtěli. Prošlo na ně kvanta sabotáží my tu máme neprokouzlené guby a srazili jsme jim ty nekromanty. Mají kvatna popadaných specek a s toho 6x elitka a celkově jsou výsledky soupeřových spadlích specek do růžova (tj. i další přelévačky). Soupeř obětoval tahy kvůli zisku hlíny. Je ale pravda, že jsou to asi ti nejlěpší klikači na RD, tak to podle věšho ustojí. Přepočet je myslím jejich uvidíme zda to uklikají.{{smm

OS se pokusili získat hlínu, ale útoky do entů HoL ustáli tento nápor i když s velkými ztrátami i na enty. Navíc jim soupeře prokouzlil celou ali a popadali jim důležité specky. Naproti tomu Hol dokázali uskutečnit svou strategii na plno. Nejen, že nepřítele prokouzlili, ale sami se magii ubránili. Navíc zlodějsky poničili vojáky OS. Uvidíme jak se klikači OS nyní vytáhnou. Dokáže HoL udolat soupeře rychleji než ztratí příliš hlíny? A kdy přijde zlodějský koberec? Dozvíte se opět zítra.

Vaše April O´NeilPro přidávání komentářů je potřeba se přihlásit