Při provozování hry využíváme soubory cookie. Používáním stránek RedDragon vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. OK

Zobrazit mobilní navigaci

Otherside vs Heroes of Light – den devátý

Vítězství OS.

Dobrý večer přeji,

jak jsem již včera napověděla toto je má poslední reportáž z bitevního pole mezi OS a HoL. Válka trvala poměrně dlouho a byla velmi vyrovnaná. Vítězství dle mého názoru náleží všem klikačům OS, kteří dokázali v nových podmínkách udržet sílu svých gubů na vysokém stupni a předvedli tak opravdu kvalitní výkon.

Podívejme se jak dopadl poslední přepočet, po kterém následovala kapitulace HoL.

9. přepočet
Otherside vs. Heroes of Light
Mocnost
144,656 131,534
Rozloha
Získali jsme 18,543 pozemků. Získali jsme 14,364 pozemků.
Celkově máme 610,976 pozemků. Celkově máme 545,082 pozemků.
Síla
57,749,733 52,931,182
Zloději
Celkem na nás šlo 6 akcí, z nich 6 prošlo. Celkem na nás šly 2 akce, z nich 2 prošly.
Magie
Celkem na nás bylo sesláno 372 ničivých kouzel, z nich 233 prošlo. Takže prošlo 62.6% kouzel. Celkem na nás bylo sesláno 398 ničivých kouzel, z nich 398 prošlo. Takže prošlo 100% kouzel.
Armáda
Bylo na nás vedeno 6 útok, z toho na nás 3× prošli. Ztratili jsme celkem 503,538 vojáků a celkem 105 draků. Bylo na nás vedeno7 útoků, z toho na nás 5× prošli. Ztratili jsme celkem 354,983 vojáků a celkem 139 draků.
Vojevůdci
Kdo vyhrál je blbá otázka, jasně že my :DD Podmínkou kapitulace byla obří sleva. My byli rádi, že válka skončila :D Určitě by se to dalo uklikat, ale tak nějak jsem včera udělal strategický kopanec. Poslal opíječky na enty. Problém byl v tom, že útoky jsem poslal stejně silné jak kdybych žádné opíječky neposlal, takže zbytečné odkrytí magických obran. Podle mě nejvyšší čas si odpočinout. Tak jseme se domluvili jen na kapitulaci se strátou 20% hlíny. Což je adekvátní a možná i moc štědré, ale za ten čas to stojí.{{smm

OS na začátku války nastartovali vojenskou strategii a chtěli získat pozemkový náskok. Nebyla to však pro ně jednoduchá cesta. Mnoho přepočtů i lehce pozemkově ztráceli, ale díky několika povedeným byla jejich strategie nakonec úspěšná. Klikači OS dokázali ustát magický a zlodějský tlak HoL, zatímco oni si své guby snažili co nejvíce ubránit.

Není to však absolutní vítězství. HoL se podařilo dojednat kapitulaci, při které odevzdají pouze 20% z původní rozlohy. V pravidlech války bylo stanoveno o 40% původní rozlohy. Navíc oba vojevůdci jsou velmi rádi, že válka skončila a mohou si odpočinout. A když nyní koukám na ztichlá bojiště posetá tisíci mrtvých těl, tak vám radím: Až budete příště uvažovat o vyslání tisíců svých milovaných poddaných na smrt, myslete na své zdraví a nepřepínejte se.

Vaše April O´NeilPro přidávání komentářů je potřeba se přihlásit