Při provozování hry využíváme soubory cookie. Používáním stránek RedDragon vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. OK

Zobrazit mobilní navigaci

Otherside vs Heroes of Light – den čtvrtý

Otherside prolomili nepřátelskou obranu a získávají lehký pozemkový náskok.

Dobrý večer,

den se sešel se dnem a já jsem opět zde s pravidelnou zprávou z válečného bojiště. Oba vojevůdci dnes použili stejnou taktiku, ovšem Zoidberg s větším úspěchem. Mám zde pro vás i včerejší plány obou hlavních protagonistů.

Zoidberg:

plán na dnešek: půjdeme opět full ven. nechci klikat guby ve sračkách.

Izi:

Plán na dnešek:
Pokud jej nezměním, tak zahrajeme klasiku do mágů, které mají větší jak my. Možná ještě dorazit či jen potrápit jejich nekromanty a možná i vampýra s obrem… na všechno síla nebude, takže asi full ven dneska. :) 

4. přepočet
Otherside vs. Heroes of Light
Mocnost
140,873 132,757
Rozloha
Získali jsme 46,021 pozemků. Získali jsme 34,931 pozemků.
Celkově máme 593,904 pozemků. Celkově máme 553,614 pozemků.
Síla
93,409,014 94,304,731
Zloději
Bylo na nás posláno několik sabotáží Bylo na nás posláno mraky opíječek.
Magie
Celkem na nás bylo sesláno 364 ničivých kouzel, z nich 364 prošlo. Takže prošlo 100% kouzel. Celkem na nás bylo sesláno 536 ničivých kouzel, z nich 441 prošlo. Takže prošlo 82.2% kouzel.
Armáda
Bylo na nás vedeno 8 útok, z toho na nás 8× prošli. Ztratili jsme celkem 121 vojáků a celkem 0 draků. Bylo na nás vedeno 14 útok, z toho na nás 14× prošli. Ztratili jsme celkem 51,913 vojáků a celkem 0 draků.
Vojevůdci
Z dnešního přepočtu mám dobrý pocit. Po urputné snaze se mi podařilo prolomit Iziho mentální obranu. V totálním chaosu jsem našel plány na přepočet a podle toho jsem se zařídil. Jak rád říká Kubas: Jdi full ven a pošli víc útoků než soupeř :) Soupeř nás otestoval. Což se mi stává poslední dobou pokaždé, když jdem full ven... proto raději bránim.

Sn_mek_obrazovky_11HoL podcenili útok všemi vojenskými gubernáty a nepokusili se nejdříve oslabit nepřátelské obránce zlodějsky. Naproti tomu OS toto učinili a mohou dnes slavit úspěch. Konečně získali malý pozemkový náskok, o který se snažili od začátku války. Na druhou stranu daný náskok není nijak velký a jejich gubernáty jsou pod větším bořícím tlakem než guby HoL. Trp a obr OS, které jsem včera zmiňovala, dnes dostali jak sabotáže, tak vojenské útoky a trp navíc strojařský. Jeden nekromant však již dnes nebyl obdarován sabotážemi. Útočníci Hol jsou však také stále pod tlakem a především jsou již o poznání menší než ty OS. Předpokládám, že OS budou stále pokračovat v započatém úspěchu a půjdou si pro další hlínu. Jak na to odpoví HoL? Na to nedokáži odpovědět a musím si stejně jako vy počkat na příští den.

Vaše April O´NeilPro přidávání komentářů je potřeba se přihlásit