Při provozování hry využíváme soubory cookie. Používáním stránek RedDragon vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. OK

Zobrazit mobilní navigaci

Otherside vs Heroes of Light – den šestý

Vzájemné útoky do džinů.

Dobrý večer,

opět vám přináším pravidelnou dávku novinek z bitevního pole. Oba velitelé se včera rozhodli útočit do soupeřových mágů. U obou je toto rozhodnutí poměrně logické. OS již včera začali s útoky do džinů, aby vyrovnali magické síly a HoL na to museli reagovat a to stejnou taktikou.

Zoidberg:

Sejmout mágy a otestovat soupeřovy obrany.

Izi:

Plánujeme bránit a asi půjdem do jejich mágů.

6. přepočet
Otherside vs. Heroes of Light
Mocnost
141,375 133,885
Rozloha
Získali jsme 14,655 pozemků. Získali jsme 15,336 pozemků.
Celkově máme 596,165 rozlohy. Celkově máme 559,060 rozlohy.
Síla
68,403,051 65,903,065
Zloději
Byly na nás vedeny 4x MV, ale naši džini byli ve zlodějích. Byly na nás poslány 4x opíječky a všechny úspěšné.
Magie
Celkem na nás bylo sesláno 396 ničivých kouzel, z nich 396 prošlo. Takže prošlo 100% kouzel. Celkem na nás bylo sesláno 421 ničivých kouzel, z nich 354 prošlo. Takže prošlo 84% kouzel.
Armáda
Bylo na nás vedeno 4 útok, z toho na nás 3× prošli. Ztratili jsme celkem 509,257 vojáků a celkem 136 draků. Bylo na nás vedeno 12 útoků, z toho na nás 4× prošli.Ztratili jsme celkem 477,271 vojáků a celkem 181 draků.
Vojevůdci
Předem bych chtěl pochválit Iziho. Za poslední věky se hodně zlepšil. Dnešní přepočet bych opět hodnotil jako plichtu. Teda co se týká pozemků. Soupeř udělal vše proto, aby prokouzlil a dobil naše mágy. Prokouzlení jsme mu dost usnadnili sklopením do zlodějů :D Dobití se mu povedlo z 50%. Já poslal hodně testů, protože jsem si všimnul, že trpaslíci a lidé včera stáli a myslel jsem si, že půjdou full ven, aby zítra zase mohli stát. Bude to dlouhá válka. Naštěstí je domluvená na 14 přepočtů a my jich za sebou máme jenom 6. To znamená že nejsme ani v polovině :) Za dnešek odražena pořádná akce 4/12. Naneštěstí to schytali hlavně naši mágové, takže to zas taková sláva není. Naštěstí narozdíl od soupeře máme více tahů tak to nějak ustojíme. Druhý den po sobě navíc máme zisk jen +1k hlíny. Takto strátu asi nedoženem, ale uvidíme. Pozitivní na tom jsou všem jsou pěkně zaškolení genové obránci snad v celé alianci.

HoL úspěšně pokračují v systematickém ničení nepřátelských gubernátů. Stále jsou schopni soupeři shodit více specek i infra budov. Navíc ubránili osm útoků, ovšem už se jim nepodařilo uchránit své džiny na které šli útoky zřejmě velmi silné. Dokázali i sami dobýt strojákem džina OS a navíc k tomu trpaslíka a obra. Ovšem na straně OS se opět zvedají nekromanti, kteří nabírají pozemky. Obě aliance stále drží podobnou sílu a nic nenasvědčuje, že by OS měli nějaké závažné problémy s tahy. Vítěz je stále velmi nejasný. Zřejmě to na konec bude ta aliance, která dokáže déle klikat gubernáty bez tahů a zničené.

Zítra se těšte na reportáž, která zmapuje přepočet přímo uprostřed domluvené války.

Vaše April O´NeilPro přidávání komentářů je potřeba se přihlásit