Při provozování hry využíváme soubory cookie. Používáním stránek RedDragon vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. OK

Zobrazit mobilní navigaci

Galowmere vs Elita – 1. přepočet

První střet!

Dobrý večer,

první přepočet mnou sledované války je za námi a tak vám přináším jeho rekapitulaci. Než však k tomu přikročíme, můžete si přečíst odpověď imperátora Elita na mou otázku.

Aliance Elita tu byla před nějakou dobou. Co tě vedlo k jejímu obnovení a jaké máš cíle?

Ahoj jak už jsem už jednou říkal, založil jsem tuhle ali po několika letech. Dlouho jsem neklikal, stejně jako někteří členové. Ve světě RD se toto hodně změnilo, takže tento věk se spíše rozkoukáváme a zjišťujeme novinky. (je jich tu hodně). Já osobně jsem se vrátil zhruba po 5 letech. A můžu říct, že jsem docela zklamaný. RD už není to co dřív, hraje to pár lidí. Založených jen málo aliancí a žádná velká akce.

A jaké měl imperátor Elita včera plány?

Před prvním přepočtem, jsem vůbec nevěděl, co se bude dít a jak to zvládneme. Já osobně jsem nějaký zmatený z nové magie. (ale to je jen o zvyku). První přepočet jsme přemýšleli, co provedeme. Nakonec padlo rozhodnutí, všechna armáda ven + většina zlodějů. Náš první den kouzlili 2 guby, náš džin a nekro. Po té nekro nazbrojil do armády. Doufali jsme, že náš soupeř dnes bude s armádou doma, proto jsme poslaly vše ven.

Také imperátor Gallowmere se podlělil o své plány.

Moje strategie bude z pohledu jejich naprd, ale jelikož nevím, co čekat od toho nekromanta tak mi moc nezbývá. Tím pádem zůstanu vojensky doma, nahodím beton obdobně i magii. Ven půjdu jen zlodějsky a budu doufat, že se mi je podaří prokouzlit. Zloději půjdou na džina a možná enta, podle toho co zbude. A uvidím. Hádám, že mám lepší geny – teda
měla by to být jistota. Pokud neprojdou, tak mi ještě poexpí a uvidíme. Teoreticky mají na to mě dostat snadno. Tady mě prostě chybí jeden gub a je jedno jestli je mám o pár čísel větší ale každý dělá chyby.

1. přepočet
Galowmere vs. Elita
Mocnost
60 055 65 585
Rozloha
136 174 167 430
Síla
16 479 089 35 781 072
Zloději
Úspěšně poslal 1x vyvražďování mágů na džina Neúspěšné, nebo s nulovým efektem poslali sabotáže domů a opíjení armády na trpa a 2x vyvražďování mágů na elfa.
Magie
Prošla plná magie Prošla plná magie
Armáda
Absolutní beton Poslali jeden úspěšný útok na trpaslíka
Redakce
Vyjádření impa: Krom prošlého útoku, vyšla defakto moje strategie na jedničku. Soupeř naštěstí nic extra nevymýšlel, což bylo asi dobře pro mě. Uvidíme co zkusí dneska. Vyjádření impa: První přepočet nedopadl úplně podle mích představ, ale nebylo to tak nejhorší .Náš útok prošel. Se zloději to bylo horší. Doufal jsem, že jejich člověk půjde se zloději ven a já snadno projdu ale nějak to nevyšlo. Tím pádem prošla jen část. A účinek nic moc.

 

specky_1

 

Z mého pohledu první přepočet vyhrála Elita a to především díky prošlému útoku na soupeřova trpaslíka. Snížili, tak jeho vojenskou sílu.  Pro Galowmere bude nyní ještě těžší projít přes bránícího enta. Jediné z čeho dnes Galowmere může mít radost je z padlého průseku u nekromanta, který se však dnes stal největším gubernátem konfliktu. Betonem tuto válku rozhodně nevyhraje a bude to chtít poslat nějaký útok. Nyní jde pouze o to, zda bude schopen projít přes enta a sám sebe zároveň ubránit.

To se dozvíme v zítřejší reportáži

Loučí se vaše

April O’NeilPro přidávání komentářů je potřeba se přihlásit