Při provozování hry využíváme soubory cookie. Používáním stránek RedDragon vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. OK

Zobrazit mobilní navigaci

Gallowmere vs Elita – 3. přepočet

Vojenský průlom Elity a kapitulace Gallowmere.

Dobrý den naši čtenáři,

válka mezi Gallowmere a Elitou dnes zažila poslední přepočet a vítězství se přiklonilo ke straně Elity, jak jsem avizovala již včera. Gallowmere se opět pokusili vojensky bránit a dnes jim to již vůbec nevyšlo. Ovšem ani magicky se jim moc nedařilo a džin Elity si drží svou magickou převahu.

Taťka z aliance Gallowmere, viděl přepočet takto:

No, vidím to na obdobu toho, co jsem dal dneska, akorát člověk půdě víc do zlodějů. Uvidím co dá elf za magii – dneska je musím prokouzlit, jinak to budu moct zabalit. Nějak budu muset do mlátit nekra.

 

3. přepočet
Galowmere vs. Elita
Mocnost
56 499 67 597
Rozloha
126 987 173 321
Síla
7 340 194 23 980 039
Zloději
Betonovali. Neúspěšné revolty na všechny gby Neúspěšné sabotáže domků na trpaslíka a člověka ÚSpěšné sabotáže domů a vyvražďování magů na elfa.
Magie
Celkem seslali 33 kouzel, z čehož 31 prošlo. Celkem seslali 39 kouzel, z čehož 36 prošlo.
Armáda
Betonovali. Úspěšně poslali útok na elfa a trpaslíka.
Redakce
Vyjádření impa: Nakonec jsem zůstal doma doufaje, že magie neprojde a jim neprojdou útoky. Bohužel prošly útoky a zloději. Sice nejsem ve stavu kdybych neměl s čim klikat, guby mají minimálně 2T, infra ve dvou případech kolem 70%, ale bohužel jaksi chybí a chyběl ten 4. gub. Soupeř měl největšího nekra a ten o všem rozhodl. Takže to nakonec vypadá, že si budu muset pořídit taky nějaký gub navíc. Vyjádření vojdy: Vzhledem k včerejšímu masivnímu útoku jsem předpokládal, že Taťka bude tento přepočet doma, nebo alespoň velice bránit. Nemělo tedy smysl zkoušet testy. První útok směřoval na člověka, náš oblíbený cíl. Prošlý útok snížil i obranu trpaslíka a tak byl i průchod na něj snadnější. Celkově hodnotím tento přepočet jako velmi vydařený. Taťka dnes kapituloval. Byl dobrým soupeřem a bylo velice znát, že mu chyběl 4. gubernát v jeho alianci. Přejeme mu mnoho zdarů v dalších bojích.

specky_3

Taťka dostal sám sebe do kolen svými vojenskými betony, které nebylo zas tak moc vydařené. Soupeřův nekromant byl silný a dokázal nepřítele zcela udolat. Gallowemere dnes kapitulovali a tak se vítězem po třech válečných přepočtech stává Elita. Gratuluji vítězům a čest poraženým.

Z válečného pole se loučí

vaše April O’NeilPro přidávání komentářů je potřeba se přihlásit