Při provozování hry využíváme soubory cookie. Používáním stránek RedDragon vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. OK

Zobrazit mobilní navigaci

Gallowmere vs Elita – 2. přepočet

Dobrý podvečer, jsem opět zde s… 

Dobrý podvečer,

jsem opět zde s reportáží o probíhajících bojích mezi aliancemi Gallowmere a Elita. Po včerejším prvotním oťukávání dnešní přepočet přinesl více vojenských útoků na obou stranách. Nejdříve, jak je naším zvykem, si však představme jaké plány měli vojevůdci.

Gallowmere

Dneska se budu muset pokusit je obrat o nějakou hlínu jinak bych to mohl dneska taky prohrát. Bude to celkem zajímavé projít entími pakty a doufat, že nekromant nepůjde ven v moc útocích. Ještě uvidím, jak bude člověk schopný, ale na 99% půjdu do armády ve všech gubech a full ven, a buď to vyjde nebo ne.

Elita

Já jako zloděj jsem nahodil plnou sílu. Dnes půjdou akce jen na mága a zbytek necháme na obranu. Náš obránce (Ent) dnes nekliká, aby si udržel aspoň nějakou sílu. Mág kouzlí plnou magii. A náš nekro? Půjdeme útokem na elfa (ještě není jisté na 100%).

A jak to dopadlo? Komu lépe vyšel plán?

2. přepočet
Galowmere vs. Elita
Mocnost
59 965 64 755
Rozloha
135 512 165 254
Síla
29 353 646 29 245 352
Zloději
Žádné zlodějské akce neposlali Úspěšně poslali vyvražďování mágů, ale soupeř neměl mágy.
Magie
Poslali full magii, ale moc toho neprotlačili na džina. Poslali full magii s plným účinkem.
Armáda
Úspěšně poslali útok na nekromanta a hobita. Neúspěšně poslali útok na džina. Úspěšně poslali dva útoky na člověka.
Ztratili 26 draků Ztratili 103 draků
Redakce
Vyjádření impa: Vojensky lepší, zbytek naprd. Bohužel jsem neposlal nakonec VMko v domnění, že to projde dostatečně, ale nebylo tomu tak, proto hádám nevyšel jeden útok. Soupeř pro mě na škodu poslal dva útoky, naštěstí jen na lidi. Poslat to na trpa tak jsem skončil. Vyjádření vojdy: Rozhodli jsme se útočit na člověka, raději na jistotu, stejně jako první přepočet. Někdy je lépe soupeře utahat Tah Taťky nazbrojit všechny gubernáty nás nepřekvapil, popravdě uvažoval jsem zda to neprovede už v prvním přepočtu, je to logická volba. Určitě bych na jeho místě udělal to samé. Velikou radost nám udělalo ubránění džina a prošlé vyvraždění mágů, s útokem na hobita a nekromanta se počítalo, byl to předvídatelný útok. Přepočet bych hodnotil jako vydařený.

specky_2

 

Elita se zaměřila na lidský gubernát Gallowmere, který dokáže zastat všechny role, ale v současném kontextu aliance je hlavním zlodějským gubernátem. Připravují si tak poměrně úspěšně půdu pro zlodějskou podporu své magie a vojenských útoků. Magicky se jejich džin dokázal velmi dobře ubránit, což jim dává výhodu. Naproti tomu Gallowmere se pokusili udělat plošný útok. Bohužel neprošlý útok na nepřátelského džina je poměrně zásadním neúspěchem. Jejich pokus spíše vyšel vniveč a oni ztratili především důležité tahy, kvůli nepřátelské magii. Stále není nic rozhodnuto, ale vítězství se nyní kloní spíše k Elitě. Uvidíme, zda budou postupovat dále v opatrném duchu nebo jestli se pokusí rychle ukončit válku.

Zítra opět naviděnou, loučí se vaše

April O’NeilPro přidávání komentářů je potřeba se přihlásit