Opět vás vítám u naší soutěže… 

Opět vás vítám u naší soutěže z klání o nejlepšího opraváře.

Jak jistě všichni očekávali, další kolo zamíchalo s pořadím. Soutěžící dnes mimo plné magie schytali také vojenský útok. Ovšem hlavním úkolem bylo se dnes popasovat se spadlým průsečíkem. Ten jistě musel některým ubrat několik tahů, jelikož lidé často podceňují velkou záchranou infrastrukturu na případný pád právě této speciální budovy. K tomu také spadla elitní akademie, která je pro vojáka klíčová a není jiné cesty než ji postavit.

Na prvním místě se dnes umístil Zeregas, imperátor Homunculi  a vojevůdce V Zemích koruny české a Elitě. Včera uprostřed tabulky a dnes přitlačil na pilu a získává tři důležité body. Na druhém místě se umístil včerejší vítěz BigSámos, který si tím vytváří náskok v čele žebříčku. Aby však potvrdil své konečné vítězství, musí se alespoň jednou umístit. Na třetí a posledním bodovaném místě se umístil Killer Land, imperátor Slimáků. Tímto se mu otevírá reálná možnost bojovat o vítězství v soutěži.

Podle některých sil na konci tabulky můžeme odhadovat, že někteří z hráčů se rozhodli dnes spíše jen opravit a sílu moc nenahazovat. Pošetří tím tak tahy, ale ty budou muset využít pro tvrdý útok na první příčky dalších kol. Pouze čas ukáže, zda to byla moudrá taktika.

Vyhodnocení 2. kola

  Soutěžící Konečná síla Bodů za 2. kolo
1. Zereges 17 791 457    3
2. BigSámos! 17 138 201    2
3. Killer Land 15 671 470    1
4. Bloody 15 546 075    0
5. Hanako 15 121 412    0
6. Taťka 13 489 043    0
7. Moriaki 11 741 859    0
8. Mates 11 374 275    0
9. Severák 8 618 707    0
10. Zoidberg 2 677 492    0
11. DuKec 1 897 262    0

Mám zde pár slov od dnešních vítězů.

April: Ahoj, dnes jsi získal první místo. Jaké z toho máš pocity? Věřil jsi, když jsi dnes končil klik, že se umístíš první?

Zereges: Docela se divím, vzhledem k tomu, jak jsem pokazil klik první den, kdy jsem se snažil proklikat se utrpením se špatnou záchrankou. Dneska jsem se to snažil napravit. Naštěstí jsem počítal s tím, že spadne průsečík a měl jsem dobrou záchranku pro farmáře. Klik mi šel od ruky a až mě mrzí, že jsem odklikal tolik tahů. Další dny už to bude o dost těžší, ale doufám, že se ještě jednou umístím na bedně.

April: Ahoj, dnes jsi dosáhl na druhé místo. Tvůj náskok se razantně zvyšuje. Máš pocit, že ho dokážeš udržet? Jsme teprve v polovině soutěže.

BigSámos: Ahoj, to jako fakt? Pryč s falešnou skromností, ale dnes jsem s klikem teda spokojen vůbec nebyl… Mohl jsem klidně dát o 3-4 tahy miň a efekt by o tolik rozdílný nebyl. Spíš jsem tipoval, že se na předních příčkách budeme dost střídat. Odhadoval jsem si tak 5-6.misto dnes. Tím, že na nás jde full magie a jde o silu po kliku, navíc padají důležité specky, tak se nedá moc stát a šetřit tahy, ale je třeba klikat… Zatím ale asi spokojenost, musím promyslet, jakou taktiku zvolit, mam nějaké varianty… Tweety byl dobrý učitel, R.I.P.

V celkovém pořadí zůstalo první místo BigSámosovi, který má po druhém kole celkem 5 bodů. Na druhé místo se posunul Zereges se třemi body za dnešní vítězství. A Bloody tak byl odsunut na třetí místo s dvěma body ze včerejška. Na čtvrtém místě jsou nyní společně Killer Land a Zoidberg.

Průběžné pořadí 

  Soutěžící Celkově bodů
1. BigSámos!    5
2. Zereges    3
3. Bloody    2
4. Killer Land    1
5. Zoidberg    1
  Hanako    0
  Taťka    0
  Moriaki    0
  Severák    0
  Mates    0
  DuKec    0

Zítra opět ve stejnou hodiny a čas se budu na vás těšit.

Vaše April O’Neil