Soutěžící se dnes popasovali s prvním kolem soutěže.

Dobrý večer diváci naší soutěže i vám samotným soutěžícím.

Konečně jsme se všichni dočkali a máme zde vyhlášení prvního kola naší soutěže O nejlepšího opraváře v hlavní roli s trpaslíkem. Dnešní kolo bylo zahřívací a na gubernáty byla poslaná plná magie s plným účinkem. Ze speciálních budov spadl Portál, Hoplití akademie, Hrad, Svatyně autorova bohatství, Hospoda a Velitelský stan. Pro každého trpaslíka je nutností umět klikat pod magií, jelikož moc magických paktů nedostává. Takovýchto přepočtů by měli ustát desítky.

Pořadí 

  Soutěžící Konečná síla Celkově bodů bodů za 1. kolo
1. BigSámos! 23 228 735    3    3
2.  Bloody  17 015 349    2    2
3.  Zoidberg  16 885 669    1    1
4.  Severák  16 349 534    0    0
5.  Hanako  16 254 454    0    0
6.  Zereges  16 092 197    0    0
7.  Moriaki  15 500 166    0    0
8.  Killer Land  13 723 904    0    0
9.  DuKec  13 701 143    0    0
10.  Mates  12 417 679    0    0
11.  Taťka  10 968 657    0    0

Do čela soutěže se postavil jeden z hráčů, kteří se do světa Rudého draka vrátili po delší době. Rozhodně toto je návrat, který má grády. Uvidíme však jestli nasazené tempo udrží po celý zbytek závodu nebo jestli nerozvážně přepálil start. Druhé dvě místa obsadili dva jediný vojevůdci soutěže. Na druhém místě Bloody ze Svobodných hor a na třetím místě v těsném závěsu Zoidberg z Dark Force. Imperátoři zřejmě už zpohodlněli za svými pracovními stoly a diplomatickými večírky. Když se podíváme na rozdíl sil mezi prvním a druhým místem, můžeme vidět výrazný rozdíl. Ten může pouze napovídat, že tři vítězné body BigSámose jsou draze vykoupeny. Hra s tahy právě začíná. Kdo dneska hodně pošetřil a kdo kliknul více tahů? Kdo z dnešních vítězů dokáže udržet tempo?

Podařilo se mi v rychlosti položit otázku vítězi dnešního kola BigSámosu a stříbrnému Bloodymu

April: Ahoj, jsi dnes na první místě. Jak se cítíš? Očekával jsi to, když jsi dneska končil klik? Nebojíš se nyní, že jsi kliknul mnohem více tahů než ostatní, které ti později budou chybět?

BigSámos: Ahoj. Díky, popravdě, nečekal… Pořád mám trošku chaos v tom, co a jak funguje… Asi jsem to s klikem dnes hodně přepálil, říkal jsem si, že zkusím ještě opravit maximum, dokud na to je morál, klasická taktika, která se dnes už moc nenosí, jak jsem zjistil při normálních war.
Takže to§ cpu přes zedníky, držím infra, ale zásoby jsou tristní… Tipuju, že jsem měl hodit o pár tahů méně, tak možná další den zkusím pošetřit, pokud na nás nespadne nějaká hrůza .

April: Řekl bys našim divákům alianci, v které si hrával dříve?

Lidé by si mě mohli ještě pamatovat z Bludného Holanďana, ale sám vlastně nevím, jak je to dlouho, co to Tweety ukončil

April: jaké máš z prvního kola pocity.

Bloody: První den jsem popravdě čekal o něco víc zahřívací. Šla na nás celá magie a spadlo pár zajímavých specek jako např. hoplitka a portál, na druhou stranu jsme měli nějaké zbraně jako z ubráněného útoku, tak do 25 tahu se myslím musí vlézt každý, i když zastavět 12k infra není bez výzkumu úplně levná záležitost. Ale díky zbraním jsem nahodil hned na začátku mágy, takže 2 tah jsem už byl bez negativní magie. Jen škoda, že jsem nemel včera víc strojů a nevyšlo víc peněz na věže, a nemám tak o něco vetší sílu. Zítra tipuji, že nám spadne průsek, časovka a možná projde nějaká ta sabotáž. Se zbráněni po přepočtu už taky nepočítám, ale podpora by ještě jít mohla.

No, uvidíme jaké překvapení mají organizátoři soutěže v plánu. Zítřejší článek to řekne všem.

Zítra opět naviděnou ze soutěžního klání.

Vaše April O’Neil