Vítěz je znám.

Dobrý večer,

s menším zpožděním vám přináším rekapitulaci posledního, čtvrtého kola naší soutěže MiniRD. Jelikož toto kolo bylo i poslední máme pro vás dnes i vyhlášení vítězů. Vedoucí hráči napnuli v posledních duelech své síly a ukázali to nejlepší co v nich je. Pojďme se podívat jak probíhali jednotlivá kola.

Na nejspodnějších příčkách, oba s pouhým půlbodem, proti sobě stanul Naruto a Mirek Dušín. Elf proti člověku. Naruto první přepočet dobil svého protivníka a získal tak náskok do celého kola. Druhý přepočet neposlal ani jeden z bojujících ani útok. A poslední den poslal útok pouze Mirek Dušín, který dokázal prorazit obranu soupeře a získat od něho pár akrů. Díku tomuto kousku, vyhrál Mirek kolo a umístil se na devátém místě soutěže.

O místě sedmé bojoval vampýr taťka s půlbodem proti skřetu miniWR RWinim s jeden a půlbodem. Taťka však již zřejmě neklikal a miniWR RWinim ho dobil jednou první přepočet, podruhé druhý přepočet a poslední přepočet poslal dokonce tři útoky. Dokázal tak v tomto kole získat bonusový bod za největší rozlohu, což ho vyneslo až na druhé místo soutěže a miniWR RWinim získal stříbrnou medaili.

Jako třetí dvojice byl vybrán člověk Jihmass a hobit Kovák, oba s jedním a půlbodem. Jihmass se pokusil získat hned první den nějaké soupeřovy akry, ovšem ten zrovna bránil celou armádou a Jihmass byl odražen. Ovšem následující dva přepočty se role prohodily. Jihmass bránil své území a nedovolil Kováku prolomit hranice své říše. Souboj skončil remízou, ani akr nebyl dobit.

Předposlední dvojice přinesla souboj dvou skřetů. Na čtvrté pozici Alanon s dvěma body a na třetí Boris s dvěma a půlbody. A jak by se od souboje skřetů dalo čekat, útoků zde proběhlo mnoho. První přepočet vyhrál Alanon, který se rozhodl více riskovat a poslal dva útoky úspěšně. Boris poslal pouze jeden útok i když také úspěšně. Druhý přepočet chtěl Boris napravit svou chybu a zřejmě počítal s tím, že soupeř bude více bránit. Poslal dva útoky. Ovšem jelikož očekával, že soupeř bude bránit poslal první útok velmi silný. První útok sice prošel, ale druhý již ne. Na druhé straně však Alanon, který dokázal ubránit druhý útok, poslal tři vojenské útoky a všechny úspěšně. Dokázal v tomto přepočtu zvýšit svůj náskok, který poslední přepočet dokázal uhlídat. Poslal na Borise dva útoky a opět všechny úspěšně. Boris poslal tři útoky a taky úspěšně. Nicméně to již nestačilo na Alanonův náskok. Alanon tak získal vítězný bod. 

Na prvních dvou příčkách proti sobě stanuli Kalorický Croissant s 3,5 body a Slimák s 3 body. Nejdříve oba zpoza velké obrany otestovali soupeře pouze zlodějsky a magicky. Nikdo však neposlal armádu. Až druhý přepočet po jednom útoku, ovšem neúspěšný byly oba. Rozhodl tedy až poslední přepočet, kdy Slimák poslal 2 útoky, ale ani jeden mu nevyšel, zatímco Croissant poslal jeden na jistotu, který prošel. Celkové vítězství v soutěži tak spadlo do náruče Kalorickému Croissantu.

První místo: Kalorický Croissant

Druhé místo: miniWR RWinim

Třetí místo: Alanon

O třetí místo se po skončení čtvrtého kola ucházeli dva hráči. Alanon a Slimák, oba s třemi body. Třetí místo získal Alanon, jelikož v soutěži 3x vyhrál a jednou prohrál. Slimák své tři body získal pouze dvěma výhrami a jedním bonusovým bodem za největší rozlohu. Bod za největší rozlohu však v takovýchto situacích má menší váhu než bod získaný vítězstvím.

Všichni účastníci soutěže získají achievement za účast v turnaji. Zlatý vítěz získá achievement za první místo v turnaji. První tři příčky jsou také ohodnoceny kredity. První místo je ohodnoceno 60 kredity, druhé místo 25 a za třetí místo dostane soutěžící 15 kreditů.

Všem, kteří se účastnili děkujeme. A děkujeme také vám, našim divákům za věrnost.

Vaše

April O´Neil