Testování soupeřů

Dobrý večer,

dnes vám přináším reportáž z dalšího bojiště nového kola. I tentokrát pro vás budu sledovat boj vedoucího soutěžícího, kterým je Slimák s třemi body. Slimák hraje za rasu lidi. Proti němu se postaví nám již známý soutěžící Boris, se skřety. Jak se včera podařilo hráčům rozjet gubernáty a jaké k tomu vymysleli plány na přepočet?

Slimák:

Klik prvního dne 3. kola se mi moc nevyvedl. Jednou jsem proklikl tah bez stavění specky a pak jsem si nezakázal dokupování šutrů dokud nemám Tržiště. Výsledkem bylo méně naspořených zásob pro překopání gubu z ekonomiky do válečného stavu, takže jsem na konci musel silně improvizovat.
Zvažuji zda pošlu 5 nebo 6 útoků, ale asi jenom 5, těch skoro 500 magických útoků mě vyšťavilo více než jsem předpokládal (proč je ten Dračí dech tak drahý), zvláště když jsem poslal ještě asi 250 zlodějských útoků. Navíc si musím generála obránce nechat doma. A doufám že se snad někdo usmál {{sml

Boris:

Po zkušenostech z poslední vojny jsem se rozhodl jít jinou cestou než posledně. Opět stojím proti momentálnímu vedoucímu hráči tak to je super no. Opět je to člověk, uvidíme co si postaví a jakou sílu vytvoří. Zkusím dnes víc zlodějsky bránit a poslat jeden vojenský útok podpořený boření obraného systému, o větší síle snad projde. Útok určitě není silný, tak to bude jen o tom kolik soupeř nechá doma. Bránit budu standartně, takže pokud se nestane nic mimořádného myslím, že to bude plichta a nedobude nikdo. {{smm

Chvástání Slimáka bylo příliš vzdálené od reality a nakonec poslal pouze jeden útok. A jak Boris předpověděl, ani jeden z útoků obou stran nebyl úspěšný. První kolo skončilo remízou a oba hráči se podělili o své dojmy.

Slimák:

Výsledek přepočtu nebyl pro mě překvapení, i když jsem doufal ve víc. Poslal jsem testovací útok se stroji ven, který se samozřejmě rozmlátil o věže. Stejně dopadl i soupeř i přesto, že mu prošli zloději na bourání věží, tedy akce která byla z mé strany neúspěšná. Magicky to byla bída : Zemětřasy bez žádného úspěchu. Trvalá kouzla skřetovi moc neublíží.

Boris:

Žádné velké překvapení se nekonalo, můj útok neprošel a soupeři také ne(zřejmě to byl test, pač s obráncem to ani nehlo). Zlodějsky jsem si to pohlídal po zkušenosti z posledního kola a soupeři neprošla ani sabotáž. Mě jedna ano, ale to mu ve finále moc neubližuje. Magicky jsem kupodivu neprošel ani s jedním kouzlem (jestli to nebude tím, že nekouzlím) a soupeř poslal celou sadu vše co má k dispozici.

Zítra se dozvíte jak dopadne dnešní přepočet.

Vaše

April O´Neil