První výměna akrů

Dobrý večer,

první přepočet je za námi a na bojištích soutěže to vře, jak nováčci zjišťují jak vlastně gubernáty fungují. Než vám nastíním, jak dopadl přepočet pro námi sledovanou dvojici, seznámím vás s včerejšími plány obou hráčů.

Taťka:

Hádám, že hraji asi klasiku, která u vampa je trochu nutnost a doufám, že soupeř dojede na to, že to ještě nikdy nehrál. {{sml
Jde jeden útok co by měl projít. Podpořený to je zloději, tak snad se to podaří. Magie nic moc, holt je málo knížek.

SirKonda:

Celkem se mi zdražila budova, co jsem včera nedostavěl s čímž jsem počítal, ale rozhodl jsem se to risknout. Měl jsem v plánu soupeře navštívit dvěma útoky a dvěma sabotážemi obranných systémů, ale pro hrubý nedostatek peněz půjde oboje jednou a to samé čekám i od soupeře.

Vampýr nahodil o dost větší sílu, nicméně oba soupeři poslali po jednom útoku a oba úspěšně. Pouze si tak vyměnili přesně stejný počet akrů a jsou opět na počátečních 1000 akrech. Výhodu v tom ovšem získal krvelačný vampýr, který má pro dnešek silnější armádu. Jelikož bojuje proti skřetovi, nemusí se ani bát zhoršené farmy, jelikož na něj žádná magie nepůjde. Jediné, čeho se může trochu obávat, je ničení za pomoci zlodějů. Nicméně ani v této oblasti není vítěz ani poražený. Na každé straně prošla jedna sabotáž s účinkem.

A jak hodnotí přepočet samotní aktéři?

SirKonda:

Dnešní přepočet dopadl, jak jsem doufal, oběma prošel útok a mně prošly sabotáže a soupeři též. Naštěstí prošlá revolta snížila popku jen o jeden bod.{{sml Na tu bídu včera dobrá plichta.{{vct {{sml

Taťka:

Zdá se,  že soupeř podcenil vlastní obranu, to mi asi jako jediný nahrálo, jinak to zahrál defakto jako já, takže ve výsledku jsme na tom stejně. On má na sobě trochu magie, takže by snad mohl mít horší klik.
Trochu mě naštvaly zlodějské akce, co sem poslal. On nechal doma o trochu víc zlodějů, než sem předpokládal, takže neprošlo všechno, kdyby jo asi bych mohl doufat ve vítězství.

Zítra opět na viděnou

Vaše

April O´Neil