Zazněl výstřel rozhodčího a soutěžící vyrazili

Krásný podvečer,

dnes začíná pravidelná soutěž nazvaná miniRD. Mini jelikož se válčí na velmi malých rozlohách. První kolo začínají všichni soutěžící na 1000 akrech a nikdo nesmí koupit ani akr. Je to zkouška umění, jelikož každá špatně postavená budova je znát a musíte se rozhodnout, jaká specka je důležitá, jelikož nemůžete postavit všechny.

Do současného ročníku se zapsalo 12 soutěžících, na start se však dostavilo pouze 10. To však je stále dost hráčů a bude to velký boj o vítězství. Nejvíce hráčů si vybralo do soutěže universální rasu lidí, celkově 4. Dále uvidíme 3 skřety, kteří mají velkou výhodu díky strojům a jejich útok je tak velmi nebezpečný. Hobití rasa, s výhodou kvalitní obrany a především se sníženou ztrátou pozemků, je zastoupena pouze jedním hráčem. Krvelační vampýři se ukážou pod taktovkou také jednoho hráče. A poslední soutěžící se představí s elfím královstvím.

Uvidíme veterány této soutěže, ale přihlásilo se i mnoho nováčků. Budou noví hráči schopni konkurovat ostříleným miniRDčkářům? To se ukáže po prvním kole.

V každém kole bude pro vás blog sledovat jeden souboj a po skončení jednotlivých kol vás seznámíme s výsledky všech soubojů. Nejdříve s námi můžete sledovat ostříleného veterána taťku s vampýrem proti nováčkovi SiruKondovi, který bojuje se skřetem. Bude to tedy soutěž dvou útočných ras a tak se budeme mít na co těšit. Oba hráči se podělili o svůj zážitek s rozjezdem gubernátu.

Taťka:

Popravdě sem nad ničim tolik nepřemýšlel , takže se to už ukázalo na výběru rasy. Což asi bude problém mírně do dalších kol. Vzhledem k tomu ,že sem si to nezkoušel předem a předminulý ročník sem měl lidi tak mě docela překvapilo co se mi povedlo i s vampem na druhou stranu nic sem nepočítal takže hádám , že soupeř na tom bude v rozjezdu obdobně ne-li líp.
{{sml Každopádně až na dvě hrubky , kdy jedna nakonec nebyla moc vidět(zvyšil sem si věk moc brzo {{sad ) a druhá mě bude asi štvát až do konce sem udělal vše co sem chtěl. {{smm

SirKonda:

Co bych napsal k rozjezdu,při klasickym rozjezdu se pohybuji v Top 20,ale tohle bylo uplne něco jiného.Kdybych vedel co me čeka dneska asi ho pojedu jinak,ale myslim ze takhle jsme na tom všichni co hrajem miniRD poprvé. Jednu specialni budovu jsem dostavoval dneska a to byla chyba.Soupeř už hraje podruhe takže ma určitou vyhodu,takže očekávám zajimavy přepočet.{{sml 

Zítra vám přineseme reportáž z prvního válečného přepočtu soutěže.

Vaše

April O´Neil