Nový věk je na svém počátku a Blog pro Vás má reportáž ze srazu, který se konal v době po postavení Paláce posledního soudu. Tedy zřejmě ten nejlepší možný čas, plný gratulací, rozhovorů nad koncem věku a především domluvami na věk nadcházející. Pro většinu z účastníků začal sraz dříve než nad půllitrem piva ale s fotbalovým míčem na noze. Ano, jak jistě mnozí zaregistrovali, téměř všichni přihlášení byli také přihlášení na turnaj ve fotbale, který se konal v prostorách Strahovských kolejí.

 Dobrý den Naši příznivci,

 z přihlášených 13 lidí se dostavilo pouze 11 odvážných, mladých a plných energie sportovců. Družstva se tak mohla složit po pěti lidech, z nichž jeden tým dostal zelený dres. V začátku byli ustanoveni dva kapitáni Drobec a jistý borec ze Zlína, který nehrál, kteří poté draftovali své lidi. Na lavičce tak zbyl jeden náhradník. Zápas to byl vskutku urputný a každý jednotlivec ze sebe vydával vše. Ovšem důsledkem jednoho náhradníka se přeci jen každé mužstvo lehce proměnilo, co se týká členů. Díky tomu pak mohla vzniknout situace, kdy Sargeras v jednom týmu dal vlastní gól a po střídání se připojil do týmu druhého. Turnaj nakonec skončil 10:7. Fotbalisté měli možnost se vysprchovat a pak pomocí dvou aut se dopravit do restauračního zařízení.

 V restauračním zařízení již na ně čekal imperátor vítězné aliance Zoidberg spolu se svými hlavními protivníky Foukem a Sionem, a sličnou Luckou. Restaurace byla (a zřejmě stále je) rozdělena na dvě místnosti, z nichž zadní, nekuřácká byla místem srazu, takže jsme měli celou místnost pro sebe. Menší zádrhel byl v tom, že byla nekuřácká, takže pár jedinců téměř celou dobu postávalo v chodbičce, kde kouřili o sto šest. Jídelní lístek obsahoval přiměřené množství jídel za cenu pražskou, avšak jídlo bylo velmi chutné. Největší oblibě se těšil hamburger, který byl opravdu monstrózní a prošpikován samými dobrými věcmi. Později, blíže k půlnoci se rozjelo i hromadné panákování, což vyhrával Jägermaister {{lv

 Bohužel restaurační zařízení s úderem dvanácté zavíralo. Mnozí se rozešli ke svým domovům a pouze několik pokračovalo v načatém večeru. Důležitým kritériem pro následující knajpu se stal stolní fotbálek. Vyjelo se tedy na I.P. Pavlova. Poslední přeživší se pokusili i pro ostatní hráče RD zvěčnit své maličkosti. K tomu účelu chtěli využít fotobudku, která se nalézá při východu z metra na Pavláku. Po menších nepříjemnostech s mincemi, které budka nechtěla vzít, s hlídačem metra, který chtěl zamknout a s dvěma policisty, kteří zřejmě pomáhali hlídači, se nám podařilo vyfotit úžasné foto se všemi přítomnými, i když někteří jsou zcela schováni ve tmě. Přeci jen nacpat osm lidí do jedné budky není nejlehčí úkol. Cestou jsme ještě poctili návštěvou vietnamského prodejce tabáku a baget a na rohu Štěpánské a Ječné jsme zapluli do podzemí do klubu jménem Dead Jack. Na tomto místě to začíná být lehce zamlžené. Mnoho lidí se vystřídalo u fotbálku. A také lidépostupně odpadávali.

 Těšíme se na další sraz.
Vaše April O´Neil