Vážení hráči,

po hutných herních změnách z posledního deníku se opět vracíme k nasazování nových stránek, tentokráte jsou na řadě novinky a paktovač.

Novinky

Slouží stále stejnému účelu a i podobnými prostředky, jen tajemné ikony byly nahrazeny jednoznačnými tlačítky pro nastavení výpisu novinek. Zde si lze všimnout prvního vylepšení, a sice přehledu novinek za celé RD, kde bude možné zatím pozorovat války a přepady vyhlášené při uplynulém přepočtu. Velmi užitečný je také kalendář, kde je možno si zvolit datum, ke kterému se novinky mají zobrazit, čímž se dostáváme ke druhému vylepšení – novinky budou dostupné po dobu trvání věku, oproti dosavadním třem dnům. Samotný výpis, co do obsahu, nedoznal větších změn, ale byl doplněn o varianty kouzel bez efektu, ke kterým docházelo v případě, že byl jeden typ kouzla seslán na jeden gubernát z různých zdrojů více než jedenkrát,  kdy se podle starých novinek zdálo, že kouzla úplně zmizela. Většich změn se dočkala forma informací o jednotlivých akcích, která je pro přehlednost více strukturovaná.

devdiary28_pic1

Paktovač

Paktovač se také po obsahové stránce nedočkal žádných výrazných změn a stále nabízí stejné paktovací funkce včetně ukládání sad paktů do paktovací banky. Kromě toho je záložka Paktovač z profilu aliance přístupná i běžným gubernátorům, kterým slouží pro prohlížení aktuálně platných paktů. Zásadněji jsme upravili uspořádaní a ovládaní, aby bylo přehlednější a intuitivnější. Navíc přibyla možnost zobrazit u zavírané a rušené pakty.

devdiary28_pic2

V dalším vývojářském deníku se těšíme na viděnou,

 

RD-Team