Vážení hráči,

starých stránek už mnoho nezbývá a dnes škrtneme další dvě.

  Konkrétně se jedná o záložky Válka a Zloději, které slouží k posílání vojenských a zlodějských akcí. Na záložkách se neodehraje žádná herní změna, jedná se pouze o nové designové řešení. Výraznější proměny se dočkala záložka Válka, kde byly podzáložky sjednoceny na jednu stránku a zakládání i přidávání do útoku probíhá na stejném místě.

devdiary26_pic1

Po otevření záložky se zobrazí seznam útoků tvé aliance. Máš možnost zakládat nové útoky, nebo se k útokům přidat. Pomocí tlačítka Upravit můžeš své příspěvky do útoků upravovat, a to bez nutnosti rušení a opětovného zakládání, nebo úplně zrušit. 

devdiary26_pic2

Zakládání útoku nově provází jasná logická naváznost, kdy se hra po zadání požadavku na nový útok nejprve zeptá na generála, který má útok vést, poté nabídne cílovou alianci a gubernát a na konci samotné jednotky s dalšími doprovodnými nastaveními. Užitečným vylepšením na této stránce je, že automaticky počítá sílu zadávaných jednotek a není tak třeba sílu útoku odhadovat a řešit pomocí metody pokus – omyl.

devdiary26_pic3

U zlodějů byl aplikován totožný postup, ale samozřejmě upraven na jejich herní pravidla. Při zadávání nové zlodějské akce se tak nevybírá generál, ale okamžitě se přechází k výběru samotné zákeřnosti, kterou mají zloději provést. Odstranili jsme roletková menu a akce jsou při výběru všechny vypsány a roztříděny podle skupin, ke kterým se řadí. Po zvolení akce se navolí cíl a určí, kolik zlodějů nebo s jakou silou mají akci provést plus další doprovodná nastavení, na která jste zvyknutí.

devdiary26_pic4

Nový design by tak měl svým průvodcovským provedením udělat posílání akcí více systematických a napomoci například tomu, aby se nezapomnělo na výběr cíle a celé nastavení útoku se díky tomu nevyresetovalo. Vyřazením roletkových menu bude i ovladatelnější na mobilech a jako nejvýraznější pomoc se dá určitě označit dynamický výpočet síly zadaných jednotek před samotným potvrzením.

 

Brzy se ohlásíme s dalšími novinkami ohledně nových stránek i herních změn,

 

RD-Team