Vážení hráči,

přinášíme článek zaměřený na vysvětlení nového ovládání stránek sloužících ke správě gubernátu či aliance.

Jak napovídá už název deníku, správa gubernátu i aliance je nyní nově spojená s profily. To znamená, že když si zobrazíte profil gubernátu či aliance, pod tlačítkem Upravit najdete možnosti, které ve vztahu k danému gubernátu či alianci máte. Tlačítka tak nebudou roztahaná po několika stránkách, ale koncentrovaná na profilech, kde můžete rovnou jednoduše konat, pokud máte příslušná práva.

 

Na profilu svého gubernátu najdete možnost založit alianci, či do aliance vstoupit, pakliže jste bezalianční gubernát. Pokud se v alianci nacházíte, bude zde možnost alianci opustit. Bez ohledu na váš alianční stav na svém profilu najdete tlačítka pro mrazení a abdikaci gubernátu. Hodnost v alianci (imperátor, vojevůdce) neovlivňuje možnosti, jaké máte při akcích s vlastním gubernátem.

 

devdiary23_pic1

 

Na profilech cizích gubernátů v cizích aliancích žádné akce nenajdete, jsou plně pod taktovkou svých imperátorů, a to na profilu aliance v sekci Přehled. Na konci řádky je tlačítko Úpravy, a pod ním má imperátor skryté možnosti k jmenování vojevůdců, aliančních lam a také vylučování z aliance.

 

Na profilu své aliance nemají běžní gubernátoři žádné možnosti, zde nacházející se akce totiž přímo souvisí s diplomacií a jako takové jsou přístupné pouze imperátorům a vojevůdcům. Imperátoři a vojevůdci vidí na profilu své aliance u přehledu vyhlášených válek a spojenectví tlačítka, která jim umožní po napsání jména aliance vyhlásit právě buď válku, či spojenectví. Oba diplomatické vztahy bude brzo možné vyhlásit přímo na profilu dané aliance a poté samozřejmě není třeba psát jméno. Obdobně je zjednodušeno podávání přihlášky – bezalianční gubernát může přihlášku poslat přímo na profilu kýžené aliance.

 

devdiary23_pic2

 

Poslední profilem, ke kterému se ale neváží žádné akce, je profil hráče. Zde najdete různé detaily o herním účtu daného hráče a především přehled jeho achievementů.

 

devdiary23_pic3

 

Věříme, že si tento nový koncept rychle osvojíte a usnadní vám práci v herním prostředí, především omezí překlikávání mezi záložkami. Při hledání soupeře ve statistikách se půjde jedním kliknutím dostat na jeho profil a druhým kliknutím provést požadovaná akce. A i ostatní možnosti už nebudou rozložené mezi několika záložkami, ale přehledně koncentrované na profilech gubernátu a aliancí. Souběžně ostávají funkční původní způsoby vykonávaní akcí do doby než bude nová funkcionalita plně vyladěná a vy se s ní nesžijete.

 

RD-Team