Vážení hráči,

přinášíme první várku slíbených nových stránek. Jedná se o přehledy, pojďme se na ně podívat.

Přehledy rozumíme podstránky ze staré záložky imperátor, jako například aliance, generálové, výzkum, pakty, přehledový palác a analyzátor novinek. Celá tato skupina stránek bude nově v jedné společné záložce v hlavní navigaci, která se z Imperátor přejmenuje na Přehledy. Zatímco stránky starého gubernátu imperátor / výzkum a imperátor / generálové byly pouze o převedení do nového, zbývající stránky jsme upravovali i funkčně.

devdiary22_pic1 

U stránky starého gubernátu imperátor / aliance nám šlo především o to, aby byla tabulka logičtější a přehlednější. Výsledkem, který můžete pozorovat v obrázku nahoře, je méně sloupců a uspořádanější prezentace informací.

Podobný osud potkal i přehledový palác, jak dokládá další obrázek. U něj už jsme se nesoustředili pouze na přeuspořádání existujících prvků, ale doplnili jsme i řadu prvků nových. Na obrázku si tak můžete všimnout sloupce sledujícího stav unikátních rasových mechanik a také popupu s detailní skladbou zásob. Totožný popup funguje i pro skladbu obyvatelstva v profesích.

devdiary22_pic2

Ani k analyzátoru jsme nepřistupovali jinak. Sloučili jsme některé zbytečně mnoho místa zabírající tabulky jako stavy zásob a zbývajícím tabulkám dali nový design a updatovali je na nová herní pravidla. Velkou novinkou v případě analyzátoru je, že se jednotlivé výpisy už nebudou ukládat na jednu velkou hromadu vespod stránky imperátor / aliance, ale analyzátor získá svou vlastní záložku, na které vás přivítá kalendář, kde se výpisy skrývají pod jednotlivými dny. V kalendáři jsou také na první pohled rozlišeny válečné přepočty od farmářských.

devdiary22_pic3

Před spuštěním nového věku nás čeká ještě jeden balík nových stránek a o něm zase příště.

 

RD-Team