Vážení hráči,

po herních změnách se pojďme podívat na změny designové.

Labyrint je herně aktualizovaný poměrně čerstvě, ale jako sůl mu chybělo nové pěkné prostředí. Teď se ho dočkal společně s některými novými vychytávkami, které usnadní jeho pochopení, zvýší přehlednost a usnadní rozhodování. Velké věci, a to stačilo doplnit pouze pár dodatečných informací. Na úvodní obrazovce s výběrem generála jsou hráči ihned informováni, kolikrát už dnes labyrint navštívili a jaký typ pokladu vybrali.

devdiary20_pic1

Poklady jsme rozdělili na hlavní a vedlejší, přičemž vedlejší jsou nábor nového generála a použití Oltáře změn a hlavní jsou všechny ostatní. Při výběru pokladu je také doplněna informace, jak velký poklad hráči mohou očekávat a je vidět pro tento úkol zvoleného generála. Velmi užitečné, pokud se nedokáží rozhodnout, co je pro ně zrovna výhodnější. Milovníky starého labyrintu potěší, že se v něm mohou opět dosyta procházet. Překódování do nového prostředí by také mělo napomoci v některých případech slabší odezvě a připsání pokladu.

devdiary20_pic2

Na nový labyrint se můžete těšit už v sobotu. Děkujeme za komentáře a  netrpělivě čekáme na představení další nové stránky,

 

RD-Team